^Do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonZKP P/Banino

.
zkpbanino@gmail.com

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Banino

ZKP O/Banino

Aktualne zapowiedzi

5 i 6 kwietnia odbędzie "Kaszubski Weekend z Hokejem". Będzie to absolutnie wielkie i wyjątkowe wydarzenie. Centralnymi punktami prawie tygodniowego obytu  kaszubskiej hokejowej drużyny "Kashubian Griffins" z Kanady będą dwa mecze; pierwszy w sobotę o 20.30, drugi w niedzielę o 19.00. Szczegóły są na dołączonym plakacie.
Jak wynika też z plakatu Oddział Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego w Baninie jest jednym z organizatorów tego wielkiego wydarzenia. Braliśmy udział przy aranżowaniu programu. Nasi członkowie, zwłaszcza Marian Górlikowski, wykazali ogromne zaangazowanie przy organizacji. Z kolei prowadzącym obie ceremonie ma być Eugeniusz Pryczkowski. Na każdy mecz spodziewanych jest ponad 2000 widzów. Autobusy wyjadą z całych Kaszub. My także wyjedziemy autokarem na niedzielny mecz. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tej wyprawie. Koszt - 20 zł, dla dzieci i młodzieży - 15 zł.
Autokar firmy Zbigniewa Gosza zatrzyma się w Miszewie przy szkole o godz.16.45. oraz w Baninie na parkingu o godz. 17.00. Liczba miejsc jest ograniczona, a więc proszę nie zwlekać z zapisem i wpłatą. Wpłat będzie można też dokonać w autokarze, pod warunkiem że będzie wcześniej pewna informacja odnośnie udziału w wyjeździe. Zgłaszać się proszę do:

Witold Szmidtke - 605600851, Aneta Bielewicz - 790482497, Eugeniusz
Pryczkowski - 601691652
lub do innych członków Zarządu. Prosimy zabrać ze sobą koszulki kaszubski, flagi, transparenty, szale z napisem "Kaszëbë" . Będziemy wspólnie dopingować jedynej na świecie hokejowej drużynie kaszubskiej "Kashubian Griffins".
Z pozdrowieniami - Zarząd ZKP Banino

ZKP Banino 2017